Progress profiles

Progress Profiles ir būvniecībā izmantojamo profilu ražotājs ar pārstāvniecībām 60 valstīs.

Pētniecība un inovācijas: Progress Profiles vienmēr ir iesaistījies jaunu industrijas problēmu risināšanā, izstrādājot inovatīvus produktus, kas atbilstu tirgus vajadzībām. Progress Profiles komanda darbojas saskaņoti ar tirgu un spēj paredzēt attīstības tendences un apmierināt visas industrijas vajadzības. Tā rezultātā uzņēmums ir guvis panākumus visā pasaulē vairāk nekā 32 gadu garumā. Ejot laikam Progress Profiles ģimenes uzņēmums ir kļuvis par globālu uzņēmumu ar nepārtraukti augošu apgrozījumu.

Vairāk nekā 32 gadus ilga izpēte un izstrāde, izmantojot vismodernākos materiālus un tehnoloģijas tirgū, kā arī sadarbība ar talantīgiem jauniem profesionāļiem arhitektūras un interjera dizaina jomās ir ļāvusi Progress Profiles radīt ekskluzīvus risinājumus, kas apvieno augstu veiktspēju un mūsdienīgu stilu. Viss tiek darīts ar vienu precīzu mērķi: radīt jaunu dizaina domāšanu, kurā profili funcionē kā radošs un dinamisks dizaina elements, pievienojot raksturu un personību jebkurai telpai un videi.

Vairāk nekā 10 000 kvadrātmetru iekštelpu un jaunākās paaudzes iekārtas un aprīkojums ir veltīti inovatīvu iekšējās apdares risinājumu ražošanai dzīvojamo un komerciālo telpu izbūves vajadzībām. Progress Profiles produkti ir pieejami no visa veida materiāliem, un tie tiek pilnveidoti, regulāri testējot, kā arī veicot masveida un pastāvīgus ieguldījumus progresīvās tehnoloģijās.

img