Mapei

Augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli: flīžu līmes, LVT līmes, līmes parketam, hermētiķi, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas sastāvi, flīžu šuvotāji, hidroizolācija, grīdu izveides materiāli un pārklājumi, bezšuvju grīdas, hidrofobizātori, betona piedevas, sporta laukumu segumi, sporta laukumu pārklājumi, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam!

MAPEI dibināts 1937. Gadā, Milānā un šodien ir viens no pasaules vadošajiem būvmateriālu un būvķīmijas ražotājiem. MAPEI Grupā šobrīd ietilpst 79 pārstāvniecības, 67 ražotnes, kas izvietotas 32 valstīs un 5 kontinentos. MAPEI nozīmīgu daļu darbaspēka un apgrozījuma iegulda jaunu un inovatīvu produktu izstrādē. Savukārt 70% no Izpētes un Attīstības departamenta darba tiek novirzīts ekoloģiski ilgtspējīgu un videi draudzīgu produktu izstrādei, atbilstoši LEED prasībām.

img

MAPEI ir uzņēmums ar 80 gadu pieredzi un ir pasaules līderis līmju, hermētiķu un būvķīmijas ražošanā būvniecības nozarei.
MAPEI apmierina visas klientu vajadzības ar visplašāko būvniecības nozares produktu piedāvājumu pasaulē. MAPEI apņemšanās ir izmantot vislabākos izejmateriālus un nodarbināt viskvalificētāko darbaspēku, lai vienmēr varētu piedāvāt augstākās kvalitātes produktus.
MAPEI vienmēr ir ieguldījis lielus līdzekļus pētniecībā un attīstībā, jo uzskata, ka pētniecība un inovācijas ir patiesie izaugsmes virzītājspēki.
MAPEI galvenais birojs atrodas Milānā, pilsētā, kur uzņēmums uzsāka savu ceļojumu, lai pēc tam sasniegtu visu pasauli.