PRODUKTU katalogs
Filtrs
Filtrs

Jumtu hidroizolācija

Kategorijas
Filtrs
img

PURTOP HA

Manuāli uzklājama divkomponentu poliuretāna hidroizolācijas membrāna. Pateicoties augstajai elastībai un noturībai pret plīsumiem, kā arī teicamajai ķīmiskajai noturībai, PURTOP HA piemērots hidroizolācijas izveidei mazām un vidējām terasēm un plakanajiem jumtiem, kā arī tādu virsmu remontam, kas hidroizolētas izmantojot hibrīda vai tīra poliuretāna membrānas.
img

PURTOP 400 M

Divkomponentu šķīdinātāju nesaturoša modificēta poliuretāna membrāna, kas uzklājama izmantojot augstspiediena divu maisītāju pulverizatoru un ir piemērota tiltu un plakano jumtu hidroizolācijas izveidei
img

PURTOP 600

Divkomponentu šķīdinātāju nesaturoša modificēta poliuretāna membrāna, kas uzklājama izmantojot augstspiediena divu maisītāju pulverizatoru un ir piemērota hidroizolācijas izveidei esošu ēku un jaunceltņu konstrukcijām (nav piemērots virsmām ar autotransporta noslodzi)
img

MAPEFLEX BLACKFILL

Mapeflex Blackfill ir vienkomponenta elastīgs bitumena hermētiķis, kas piemērots bitumena lokšņu blīvēšanai, konstrukcijas detaļu blīvēšanai uz jumtiem un plakaniem jumtiem, tūlītēja blīvējuma izveidei uz hidroizolācijas slāņiem, kā arī lokšņu pielīmēšanai uz pamatnēm, kas ir mitras vai nav ideāli kompaktas un tīras. Ideāli piemērots arī bitumena dakstiņu līmēšanai uz slīpiem jumtiem.
img

PURTOP 1000

Divkomponentu, šķīdinātāju nesaturoša tīra poliurea membrāna, kas uzklājama ar divkomponentu augstspiediena pumpēšanas iekārtu, hidroizolācijas izveidei hidrauliskām būvēm, jumtiem un tiltu klājiem