PRODUKTU katalogs
Filtrs
Filtrs

Jumtu hidroizolācija

Kategorijas
Filtrs
img

Mapelastic Turbo

Ātri žūstošs, cementa bāzes, elastīgs divkomponentu hidroizolācijas sastāvs terašu un balkonu hidroizolēšanai pat zemas temperatūras apstākļos, kā arī virsmām, kas nav pilnībā sausas
img

POLYVAP RADONSHIELD P-AL

POLYAP RADONSHIELD P-AL ir TVAIKA BARJERA, kas paredzēta lietošanai zem izolācijas materiāliem, lai nodrošinātu hidroizolācijas sistēmas ilgmūžību.
img

POLYVAP SA

POLYVAP SA paredzēts izmantošanai zem termoplastiskiem siltumizolācijas materiāliem, piemēram, poliuretāna putu, eksrudēto un putu polistirola materiāliem, uz tādām virsmām kā koka jumti un citur, kur materiāla ieklāšanai nedrīkst izmantot liesmu.
img

ELASTOFLEX SA P

ELASTOFLEX SA P un ELASTOFLEX SA P MINERAL īpaši piemērots hidroizolācijas slāņa izveidei zem termoplastiskajiem siltumizolācijas materiāliem, piemēram, poliuretāna putu, ekstrudētajiem, putu polistirēna u.tml., kā arī koka jumtiem un citur, kur nav iespējams izmantot uzkausēšanas metodi. ELASTOFLEX SA P iespējams izmantot kā pirmo slāni zem parastajām uzkausējamām membrānām. ELASTOFLEX SA P nav pakļaujams UV stariem un to nedrīkst krāsot.
img

FLEXO S6/MINERAL FLEXO S6

PRODUKTA APRAKSTS FLEXO S6 un MINERAL FLEXO S6 ir lietošanai gatava elastomēra hidroizolācijas membrāna, kas izgatavota uz destilēta bitumena un ļoti elastīgu termoplastisku elastomēra sveķu bāzes (SBS) ar neaustu poliestera armējumu.
img

MAPEPLAN ADS 300

Polikloroprēniska vienkomponenta šķīdinātāja bāzes līme dubultam pārklājumam (kontaktlīme), lai pielīmētu FPO Mapeplan® T sintētiskās hidroizolācijas membrānas uz vertikālām, horizontālām un slīpām virsmām
img

MAPEPLAN ADS 200

Polikloroprēniska vienkomponenta šķīdinātāja bāzes līme dubultam pārklājumam (kontaktlīme), PVC-P sintētisko Mapeplan® hidroizolācijas membrānu pielīmēšanai uz vertikālām, horizontālām un slīpām virsmām
img

MAPEPLAN M BROOF

Mapeplan® M BROOF(t1)-(t3) ir PVC-P sintētiskā jumtu hidroizolācijas membrāna, kas ražota izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus un multi-ekstrūzijas tehnoloģiju - membrānas armēšanai izmantots poliestera siets.
img

MAPEPLAN FPO T M

Mapeplan® T M ir poliolefina TPO/FPO sintētiskā jumtu hidroizolācijas membrāna, kas ražota izmantojot kvalitātes izejmateriālus un multi-ekstrūzijas tehnoloģiju - membrānas armēšanai izmantots poliestera siets.
img

MAPEPLAN PVC-P M

Sintētiskā jumta hidroizolācijas membrāna mehāniski fiksētiem jumtiem APRAKSTS Mapeplan® M ir PVC-P sintētiskā jumtu hidroizolācijas membrāna, kas ražota izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus multi-ekstrūzijas tehnoloģiju - membrānas armēšanai izmantots poliestera siets. Mapeplan® M atbilst EN 13956 standartiem.
img

MAPEPLAN FPO T B

APRAKSTS Mapeplan® TB ir TPO/FPO sintētiskā jumtu hidroizolācijas membrāna, kas ražota izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus un multi-ekstrūzijas tehnoloģiju - membrānas armēšanai izmantots poliestera siets. Mapeplan® TB atbilst EN 13956 standartiem. PIELIETOJUMS Mapeplan® TB piemērota brīvi ieklātām balasta tipa konstrukcijām (kas piemērotas gājējiem vai autonovietošanai) un jumtu dārziem. Membrāna ir noturīga pret ultravioletajiem stariem.
img

MAPEPLAN PVC-P B

Mapeplan® B ir PVC-P sintētiskā jumtu hidroizolācijas membrāna, kas ražota izmantojot augstas kvalitātes izejmateriālus un multi-ekstrūzijas tehnoloģiju - membrānas armēšanai izmantots poliestera siets. Mapeplan® B atbilst EN 13956 standartiem. Mapeplan® B piemērots balasta tipa jumtiem un jumtu dārziem. Membrāna ir noturīga pret ultravioletajiem stariem