PRODUKTU katalogs
Filtrs
Filtrs

Ēku pazemes hidroizolācija

Kategorijas
Filtrs
img

ADESOGUARD SA

ADESOGUARD SA ir membrāna, kas īpaši izstrādāta uzklāšanai VIENĀ SLĀNĪ uz PAMATU sienām, lai apturētu KAPILĀRO MITRUMU vai ūdens sūces, kā arī kā zemgrīdas membrānu - MITRUMA BARJERU.
img

ELASTOFLEX HP P

ELASTOFLEX HP P var izmantot kā daļu no daudzslāņu jumta seguma, atklātās vai slogotās hidroizolācijas sistēmās. Membrānu var uzklāt kā bāzes slāni vai nosedzošo slāni.
img

MAPEPLAN UG

MAPEPLAN UG ir vienslāņa membrāna, kuru klāj oranžas krāsas signālpārklājums; To var izmantoto kā hidroizolācijas membrānu tuneļos un pazemes konstrukcijās.
img

POLYDREN PP

Neausts ģeotekstils slodžu, virsmas izlīdzināšanai, aizsardzībai izmantojams arī kā filtrējošs slānis.
img

POLYSTUOIA 20

POLYSTUOIA 20 un POLYSTUOIA 20L ir ģeokompozīta materiāls ūdens drenāžai, tādām konstrukcijām kā pamati, zaļie jumti, tuneļi un rezervuāriem, lai aizsargātu hidroizolāciju.
img

IDROPRIMER

IDROPRIMER ir adhēziju uzlabojošs gruntēšanas sastāvs, kas saista putekļus pie virsmas, pirms bitumena polimēra bāzes membrānu un šķidro bitumena membrānu uzklāšanas.  IDROPRIMER ir piemērots arī bāzes slāņa izveidei pirms hidroizolācijas izveides uz esošām membrānām.
img

POLYPRIMER

POLYPRIMER ir oksidējoša bitumena un šķīdinātāja bāzes ātri cietējošs gruntēšanas sastāvs POLYPRIMER fiksē betona virsmas putekļus un aizpilda tās poras uzlabojot pamatņu adhēziju ar bitumena hidroizolācijas membrānām - gan uzkausējamām, gan līmējamām un pašlīmējošām.
img

PLASTIMUL 2K SUPER

Augstas elastības, šķīdinātāju nesaturošs divkomponentu bitumena bāzes emulsijas hidroizolācijas sastāvs ar polistirola pildvielām. PLASTIMUL 2K SUPER piemērots uz grunts izveidotu pamatņu hidroizolēšanai, lai aizsargātu tās no mitruma un gruntsūdens (arī zem spiediena esoša gruntsūdens) iedarbības.
img

PLASTIMUL 2K PLUS

Šķīdinātāju nesaturošs, ātri cietējošs, augstas elastības divkomponentu bitumena bāzes emulsijas hidroizolācijas sastāvs ar celulozes pildvielām. Plastimul 2K Plus piemērots: • pamatu, pagrabu, pazemes autostāvvietu un tvertņu hidroizolācijas izveidei no ārpuses; • hidroizolācijas izveidei nesošajām sienām.
img

PLANISEAL 88

Osmotisks cementa bāzes hidroizolācijas sastāvs mūru un betona konstrukciju hidroizolācijai, pimērots saskarsmei ar dzeramo ūdeni
img

PLASTIMUL

Daudzfunkcionāls bitumena bāzes hidroizolācijas sastāvs. Pamatu hidroizolācijas izveidei. Hidroizolācijas izveidei atbalsta sienām.
img

MAPELASTIC FOUNDATION

Cementa bāzes, elastīgs divkomponentu hidroizolācijas sastāvs negatīvajam un pozitīvajam ūdens spiedienam pakļautu betona virsmu hidroizolēšanai